top of page

CĖNC — український нішевий бренд мінімалістичного базового одягу. Наші колекції концептуально наповнені сенсами, а айтеми названі на честь почуттів та явищ, які ми можемо прожити та відчути.
 

Ми випускаємо невеликі, але дуже якісні капсули одягу, які мають бездоганний лаконічний крій, посадку та ідеально поєднуються між собою. Особливу увагу ми приділємо навіть найдрібнішим деталям. І хоч, на перший погляд наші вироби виглядають простими, ми закладаємо в них глибокі сенси, щоб кожен міг прожити з ними свою власну історію.

Ціль нашого бренду — розвивати гідний та дуже якісний український продукт. Створювати не просто одяг, а простір для проживання власних історій, спогадів та унікальних сенсів.

 

Місія CĖNC полягає в пропагуванні свідомого і відповідального споживання. Ми виготовляємо позачасові мінімалістичні речі лаконічного крою з натуральних преміальних тканин. Вироби CĖNC можна передавати у спадок разом з історіями та сенсами, яких вони набули за час проживання вашого унікального досвіду.

bottom of page